משטח נגד החלקה לאמבטיה לילדים

Posted on: מרץ 27th, 2018 by עופרי חן No Comments

פתרונות  נגד החלקה באמבטיה

האוצר הצעיר שלנו, הדור הבא, רץ וקופץ כל היום בבית. אך ישנו מקום אחד שבו המשחק השובב עשוי להיות סכנה של ממש – בחדר האמבטיה שלנו. ב"ריצוף בטוח" אנו משווקים מגוון רחב של פתרונות .

קיימים היום בשוק  מגוון רחב של טיפולים שניתן לבצע לחדר האמבטיה על מנת למנוע החלקה. לדוגמה, טיפול מיוחד לריצוף הקיים יכול להוסיף חספוס מיוחד לרצפה, וכך גם הקטנטנים וגם אתם יכולים להתקלח ולבלות בחדר האמבטיה בנעימים, מבלי להסתכן בהחלקה כאשר אתם יוצאים מהאמבטיה לכיוון המגבת.

ומה עם החלק הפנימי של האמבט?

מרבית האמבטיות בנויות בצורה חלקה ומבריקה. התחושה  של הניקיון התמידי עשויה, לעתים, להיות מלווה בסכנת החלקה. במיוחד כאשר אנו משתמשים בסבונים, שמפו ומרכך המוסיפים שמנוניות לרצפה.

לסיכום, אם אתם מחפשים פתרונות מתקדמים להגנה בפני החלקה, הן עבור הילדים והן עבור כל המשפחה, ב"ריצוף בטוח" נשמח להכיר בפניכם את האפשרויות החדשניות השונות לבית ולמרחבים פתוחים. אנו יכולים לבנות עבורכם תוכנית פעולה, ולהמליץ על טיפולים מונעי החלקה ברחבי הבית, ואפילו בגינה, בבריכה, במדרגות או בלובי הבניין.

כי מרחב בטוח יכול להציל חיים – ולמנוע פגיעות ותאונות מיותרות. לעולם לא מאוחר מדי להפוך את המשטח למונע החלקה.

לקבלת מידע מקיף בנודע לפתרונות נגד החלקה, המותאמים לכל בית ולכל משרד, עיינו באתר האינטרנט שלנו או התקשרו עוד היום לאחד מיועצינו המומחים בטלפון – 1800-210-310.

Leave a Reply