חומר לציפוי רצפות

Posted on: מרץ 27th, 2018 by עופרי חן No Comments

טיפול למניעת החלקה על רצפות

ב"ריצוף בטוח" אנו מתמחים ביצירת סביבת עבודה ומגורים בטוחים מהחלקה. באמצעות חומר לציפוי רצפות המהווה חלק מהרצפה הקיימת, אנו מגדילים את החיכוך, ומונעים גם ממשטחי שיש מבריק וחלק – להוות סכנה. לטיפול  יש יתרון נוסף – הוא מאריך את חיי המרצפת, ומאפשר לכם ליהנות מרצפה בטוחה ללא שינוי המראה, לאורך זמן ארוך יותר. אז איך תוכלו להפוך את המתחם שלכם לבטוח יותר?

בדיקה האם הריצוף שלכם זקוק לטיפול

לא כל ריצוף זקוק לטיפול על מנת למנוע החלקה. את הבדיקה בדרך כלל מבצעים כאשר מרטיבים מעט את הרצפה, ובודקים האם היא מחליקה. כאשר הרצפה יבשה, בדרך כלל לא נשקפת סכנה. בנוסף, קיימות דרגות שונות של סכנה בין ריצוף פנים, לריצוף חוץ. כאשר משתמשים בריצוף בתוך הבית, יש נטייה לרצות ולהמשיך באותו העיצוב גם בחוץ. אך, בעקבות מזג האוויר הנוטה להיות גשום, אותו ריצוף אסתטי עשוי להוות סכנת נפשות. לכן, מומלץ לעשות טיפול NST נגד החלקה.

עומדים בתקן הישראלי בתחום

ריצפתם את מקום העבודה? מניעת החלקה אינה בחירה, אלא בחלק ממקומות העבודה מהווה חלק מקבלת רישיון העסק, ועמידה בתקן ת"י 2279.. לאחר שביצעתם את הטיפול המיוחד, כמובן יש לבדוק כי אכן הרצפה עומדת בדרישות התקן.

אנו מבצעים לאחר כל טיפול בדיקת עמידות בתקן. הבדיקה מתבצעת באמצעות מכשיר מטוטלת מיוחד, שבוחן את דרגת ההתנגדות להחלקה . ובמידת הצורך – בדיקה זו תקפה אפילו כראיה בבתי המשפט.

האם אפשר לרכוש אריחים אנטי סליפ ולא לבצע טיפול לאחר מכן?

אכן כן, עם זאת יש לקחת בחשבון כי המבחר מוגבל יותר, ובמרבית המקרים יהיה מדובר באריחים מחוספסים מאוד. כאשר מבצעים טיפול NST על הריצוף שלכם, אתם יכולים להשתמש בכל טקסטורה וצבע העולים על רוחכם – ללא הגבלה של מעצב הפנים – ולאחר מכן להוסיף את החומר לציפוי רצפות.

להזמנת טיפולים NST למניעת החלקה – ולכל שאלה נוספת – המומחים שלנו זמינים

במספר טלפון – 1800-210-310 או באמצעות טופס יצירת קשר באתר האינטרנט.

 

Leave a Reply