החלקה במטבח

Posted on: יוני 20th, 2019 by עופרי חן No Comments

מניעת החלקה במטבח אמבטיה ובחדרים רטובים נוספים

בהיות המטבח מרחב עבודה רטוב שנעשה בו שימוש רב במים לצרכי הכנת אוכל ושטיפת כלים, קיימת בו סכנת מוחשית להחלקה שיכולה להסתיים בנזקים לגוף. בחברת ריצוף בטוח הוותיקה והמוערכת מתמחים בפתרונות מתקדמים המונעים החלקה במטבח, אמבטיה, מרפסת וחדרים רטובים נוספים בבית, בעסק או במוסד ציבורי.

הצורך למנוע החלקה

בעת עבודה במטבח קיימת סכנת החלקה בגין רטיבות של מים על גבי הריצוף או כתמי שומן. הסכנה להחלקה קיימת למעשה בכל חדר רטוב והיא נחשבת לתאונה נפוצה במיוחד שעלולה לגרום לנזקי גוף חמורים ביותר. כפועל יוצא מכך בעלי בתים מבקשים למנוע החלקה במטבח וחדרים רטובים נוספים באמצעים שונים. על פניו, האמצעי הפשוט ביותר הינו התקנה של ריצוף מונע החלקה בדרגת חספוס מתאימה. אולם בפועל מבחר רצפות מונעות ההחלקה מאוד דל ולא פשוט לאתר אריחים מונעי החלקה במידות, גוון ועיצוב מתאימים לשטח ולסגנון ספציפיים. בנוסף, לעיתים קרובות אריחים אלו מסופקים עם רמה גבוהה מידי של חספוס, המקשה על ניקיונם.

למרבה המזל קיימת בשוק אופציה נוספת, המאפשרת במהירות, יעילות ובמחיר משתלם להפוך סוגים רבים ושונים של ריצוף לאנטי מחליקים.

פתרונות מתקדמים למניעת החלקה

חברתנו נעזרת בפתרונות מתקדמים למניעת החלקה במטבח, חדר מקלחת, מדרגות ומתחמים נוספים במרחב פרטי, עסקי ומוסדי. כל פתרון מותאם למאפייני המקום והרטיבות וסוג הריצוף הקיים בו ובכך מונע פגיעה בלתי הפיכה בחזותו. הפתרונות עומדים בדרישות התקן הישראלי ומיושמים על ידי צוות מיומן שעבר הכשרות מיוחדות בתחום. בין הפתרונות השונים שיש לחברה להציע בולטים אלו על בסיס שיטת N.T.S. מדובר בטיפול מונע החלקה יעיל ומהיר, המבוסס על חומרים מיוחדים ומתאים לכל סוג של רצפות, אשר גם מבטיח את חזות, חוזק, עמידות ואיכות הריצוף.

חומר המחזק את הריצוף

יש לדעת כי מרבית החומרים מונעי ההחלקה המוצעים בשוק גורמים לשחיקת הריצוף וליצירה של נקבוביות אשר מחלישות אותו. זאת בעוד שחומר מונע החלקה שיש לחברתנו מבוסס על תהליך הפוך שיוצר מבנים גבישיים קשיחים, המשתלבים בתוך הריצוף. כך מתקבל ריצוף למטבח שגם אינו מחליק וגם עמיד בפני בלאי ושחיקה. חשוב לציין ששיטה זו נדרשת בידע מקצועי על מנת ליישמה כראוי, ושימוש לא נכון בחומרים יכול לגרום לנזקים קשים לריצוף החדר.

להזמנת פתרונות מונעי החלקה

להזמנת פתרונות מונעי החלקה במטבח וחדרים רטובים נוספים, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ריצוף בטוח בטלפון 1-800-210-310.

Leave a Reply