"לכמה זמן יעיל טיפול NST (אנטי – סליפ)?"

הטיפול יעיל לפרק זמן ארוך כל עוד שומרים על תחזוקה נכונה, הטיפול אינו צפוי ואינו מתקלף ,אלא הופך לחלק אינטגראלי של הריצוף הקיים.הטיפול מגדיל את החיכוך, ומקטין את השחיקה ,והתוצאה הגדלת אורך חיי האריח.אלו המסקנות לאחר בדיקות- במכוני תקנים בינלאומיים.

"אני אוהבת את המראה של הריצוף שלי, האם טיפול NST יפגע במראה הריצוף?"

בפרוש לא,הגאוניות של הטיפול היא בכך שישנן 10 דרגות חספוס ,כלומר רמת החספוס נקבעת ע"י בדיקות מקדימות של צוות מקצועי הקובע את האיזון בין רמת החספוס הבטיחותית הנדרשת למראה הריצוף המטופל.

"כיצד אדע אם לריצוף שבחרתי נדרש טיפול NST ?"

יש לבדוק האם קיימת סכנת החלקה על המשטח שריצפתם. את הבדיקה יש לבצע על ידי הרטבה קלה של המשטח ובדיקת החלקה. הבדיקה חיבת להיעשות כשהמשטח רטוב במקצת כי במשטח יבש אין סכנת החלקה !

"קניתי קרמיקה לפנים הבית ונשארה כמות גדולה כרזרבה. האם ניתן לרצף איתה את משטחי החוץ (חצר, שביל חנייה)?"

לא,ריצוף חיצוני חייב להיות אנטי-סליפ! לפתרון הבעיה יש לבצע טיפול ב-n.s.t.

"מדוע שלא אקנה ריצוף Anti Slip ישירות מחברת הקרמיקה?"

על מנת לענות בצורה מקיפה על שאלה זו יש לחלק את הנושא:

  1. על מנת שיהיה ריצוף זהה בכל המשטחים המטופלים: סלון / לובי, מרפסת / ריצוף חוץ, חדר שירותים ועוד, יש צורך בדרגות חיכוך שונות בין האזורים השונים בהתאם לצורך. לריצוף Anti Slip אשר נרכש ישירות מחברת הקרמיקה קיימת דרגת חיכוך מוגדרת מראש ואינה גמישה עבור האזורים השונים כפי שנדרש.
  2. מגוון ריצוף Anti Slip בחברות הקרמיקה מצומצם מאוד, טיפול אנטי סליפ יעיל בכל סוגי הריצוף, כך שיכולת הבחירה תהיה רחבה.
  3. ריצוף Anti Slip של חברות הקרמיקה הינו בעל מרקם מחוספס ונוקשה, המגע של הריצוף הוא כשל ניר שיוף. בעקבות המבנה המחוספס של האריח הוא נוטה לצבור יותר לכלוך אשר קשה לנקות. לאחר טיפול אנטי סליפ המרקם של האריח נשאר כפי שהיה (אחיד ונעים למגע) את ההבדל מרגישים רק כאשר האריח רטוב.

"מדוע שאתם תבצעו אצלי את הטיפול ולא מתחרה שלכם?"

בזכות הניסיון שלנו, המוניטין שלנו ושירות הלקוחות שלנו – לא תתחרטו, בהתחייבות. חברת ריצוף בטוח בע"מ מבצעת בדיקות התאמה לתקן הישראלי 2279 לאחר כל טיפול, ע"י מכשור תקני הזהה לקיים במעבדות מכון התקנים הישראלי (מטוטלת). עובדי החברה הינם צוותים מקצועיים ומיומנים ומתחייבים לעמוד בסטנדרט הגבוהה ביותר למניעת החלקה.

"איך ניתן לקבוע את טיב הטיפול?"

דבר ראשון, אין כמו לבדוק בעצמך, כלומר, לאחר הטיפול רצוי לשפוך מים באזורים שונים ולבדוק שאכן הסתיימה סכנת ההחלקה. דבר שני, נוכיח את איכות הטיפול באמצעות מכשירי מדידה מיוחדים אשר מודדים ומתעדים את מקדם החיכוך בזמן אמת.

"קניתי דירה חדשה . האם הריצוף באמבטיה בסלון ובמרפסת שמש יכול להיות מאותו סוג? ".

כן. בתנאי שהריצוף באזורים הרטובים יעברו טיפול למניעת החלקה ע"פ דרישות התקן. כמובן שאנחנו מסוגלים לבדוק ולתת אישור מתאים.