ריצוף מקלחת דמוי פרקט

Posted on: יוני 19th, 2019 by עופרי חן

טיפול מונע החלקה עבור קרמיקה למקלחת

חוששים מפני החלקה במקלחת? רוצים להפוך ריצוף קרמיקה למקלחת שכבר קיים לפחות מחליק ויותר בטוח? חברת ריצוף בטוח מציע לציבור לקוחותיה טיפול מונע החלקה במקלחות המתאים לסוגים רבים של משטחים וריצופים. כך שגם אם יש לכם ריצוף קרמיקה למקלחת, ריצוף גרניט פורצלן, שיש או ריצוף מקלחת דמוי פרקט, שיטת אנטי סליפ של החברה מבטיחה קבלת משטח איכותי ואסטטי, עם רמת חיכוך גבוהה שמונעת החלקה, העומד בדרישות התקן ועמיד למשך תקופה ממושכת.


טיפול מתקדם למניעת החלקה

חברתנו נעזרת בשיטה ייחודית ומתקדמת למניעת החלקה במקלחת, המעניקה מספר יתרונות מהותיים:

  • מרבית החומרים המוצעים בשוק מונעים החלקה על ידי ציפוי האריחים בחומרים כימיים הגורעים ומחספסים את האריח. גישה זו גורמת להחלשת האריח ופגיעה בחזותו. מנגד, השיטה של חברתנו מבוססת על שני חומרים כימיים ייחודיים, שיוצרים מבנה גבישי קשיח במיוחד המשתלב עם ריצוף המקלחת ומונע החלקה. בנוסף שיטה זו שומרת על חזות אסטטית של הריצוף ואף תורמת לחיזוק הריצוף ושיפור עמידותו לאורך זמן.
  • אם תבחרו באריח אנטי סליפ קוני תאלצו להתמודד עם מוצר יקר, במבחר דל מאוד של דגמים. בנוסף אריחים אלו מיוצרים עם רמה גבוהה של חספוס שאינו נעים למגע עם כפות הרגליים. מאידך, שיטת אנטי סליפ של חברתנו ניתן ליישם כמעט על כול סוגי האריחים הקיימים, לרבות ריצוף קרמיקה למקלחת, ריצוף שיש או ריצוף דמוי פרקט. לכל משטח ריצוף תותאם מידת חיכוך נכונה לסוג האריחים ולרצון הלקוח, ובכל מקרה התוצאה הסופית המתקבלת אינה פוגמת במרקם הריצוף והיא נעימה למגע.
  • כל תהליך מניעת החלקה שאנו מבצעים עובר בסיומו בדיקות עמידות בהתאם לדרישות התקן הישראלי ת"י 2279. הבדיקות מבוצעות בעזרת מכשיר מיוחד הבוחן את דרגת ההחלקה של משטח. הבדיקות תקפות גם עבור דרישות בתי משפט וחברות ביטוח.
  • תהליך מקצועי, יעיל ומהיר שמספק תוצאות מיידיות, עם ריצוף פשוט וקל לניקוי ותחזוקה.

 

טיפול מונע החלקה לכל סוג ריצוף במקלחת

להזמנת טיפול מונע החלקה לכל סוג ריצוף במקלחת, קבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ריצוף בטוח בטלפון 1-800-210-310.

Comments are closed.