ריצוף וחיפוי מקלחות

Posted on: יוני 20th, 2019 by עופרי חן

אנטי סליפ לריצוף ואריחי המקלחת

עם חברת ריצוף בטוח תזכו בפתרונות מתקדמים למניעת החלקה בחדר המקלחת. מדובר בשיטת אנטי סליפ NTS עבור ריצוף וחיפוי מקלחות המבטיחה קבלת משטחים תקניים, בעלי רמת חיכוך גבוהה, שמונעים החלקה ואף מקטינים רמות שחיקה של האריחים.

 

טיפול יעיל לאורך זמן

עם תחזוקה נכונה של ריצוף ואריחי המקלחת, טיפול NTS ישרת אתכם לשנים רבות טובות. תכונות אלו מתקבלות בזכות שיטה שאינה שוחקת את האריח אלא יוצרת בעזרת שני חומרים כימיים ייחודיים מבנה גבישי שמשתלב ומתאחד עם מבנה האריח. הטיפול עצמו מבוצע על ידי צוות מיומן, היודע להתאימו לכל סוג של ריצוף באופן שמונע נזקים, שומר על חזות אסטטית ומחזק את האריח ועמידותו. הצוות בוחר מתוך עשר אפשרויות שונות בדרגת חספוס מתאימה, אשר מצד שאחד מונעת החלקה ומנגד לא פוגמת בחזות בריצוף.

מניעת החלקה לסוגי משטחים שונים

שיטת NTS המוצעת על ידי חברתנו מתאימה לסוגים שונים של משטחים ואריחים לרבות גרניט פורצלן ושיש. כמו כן, בזכותה אין צורך להיות מוגבלים למבחר מצומצם של אריחי אנטי סליפ הקיימים בשוק, אלא ניתן לבחור בכל סוג ודגם של אריח לחדר המקלחת שלכם ולהעבירו תהליך מונע החלקה מתאים.

ריצוף שקל לנקות

מלבד מבחר מוגבל, לרוב אריחים מונעי החלקה מוכנים מאופיינים בטקסטורות מאוד מחוספסות, בעלות נטייה להצטברות של לכלכוך, אשר קשה לנקותן כראוי. בעיה זו אינה קיימת בשיטת אנטי סליפ של חברתנו, בהיותה מעניקה לריצוף טקסטורה מעודנת השומרת על חזות מקורית אסטטית שלו וגם מקלה על ביצוע פעולות ניקיון באופן יעיל, מהיר ובטוח, ללא חשש להחלקה.

חברה מנוסה ומקצועית

חברתנו פועלת בענף כבר משנות השמונים של המאה שעברה, וכל העבודות מבוצעות בהתאם לתקן הישראלי מספר 2279. כמו כן בחברה מועסק צוות מיומן ואחראי שעובר הכשרות מיוחדות בתחום ומחויב לסטנדרטי איכות ובטיחות גבוהים ביותר. כל זאת לצד שירות אדיב שמעניק יחס אישי לכל לקוח ומלווה אותו לכל אורך התהליך.

למניעת החלקה על גבי ריצוף מקלחות

למניעת החלקה על גבי ריצוף מקלחות, לעוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת ריצוף בטוח בטלפון 1-800-210-310.

Comments are closed.