פס שקוף נגד החלקה במדרגות

Posted on: מאי 18th, 2021 by עופרי חן No Comments

פס שקוף נגד החלקה במדרגות

סכנת החלקה בבית היא סכנה שאתם מוכנים לעשות את מה שנדרש כדי למנוע אותה, אבל זה בסדר גמור אם אתם לא רוצים להפוך את הבית שלכם לקניון או מרחב ציבורי עם סרטים שחורים שמודבקים בכל פינה. בדיוק מהסיבה הזאת, פותח עבורכם ועבור עוד רבים אחרים, פס שקוף נגד החלקה במדרגות או בכל מרחב אחר.

למידע נוסף לחצו כאן
 

האם השקוף באמת שקוף?

סרט נגד החלקה שקוף הוא סרט מדבקה המיוצר מויניל בעל משטח עליון מחוספס, שמיועד לספק את החיכוך הנדרש בכדי למנוע החלקה. את הסרט ניתן להדביק במדרגות, במקלחון, באגן ובחדר האמבטיה, במרפסת ובכל מקום בו אתם חוששים מסכנת החלקה. היותו של הסרט שקוף מאפשר לכם להשתמש בו בצורה נרחבת בכל חלקי הבית מבלי לחשוש לפגיעה שלו בעיצוב, באסתטיקה הכללית ובאווירה. יש שיטענו שעל אף שהוא נקרא פס שקוף נגד החלקה במדרגות, לא מדובר באמת בפס שקוף לחלוטין ובמבט קל ניתן לזהות את עצם קיומו של הסרט והם צודקים לחלוטין. יחד עם זאת, זה לא משנה את העובדה הפשוטה שמדובר בפס שקוף לחלוטין, שלא משפיע כלל על האסתטיקה מסביב והכי חשוב, פותר עבורכם את בעיית ההחלקה שמטרידה אתכם בצורה נעימה הרבה יותר מכל פתרון אחר נגד החלקה.

פס שקוף נגד החלקה במדרגות

איך מיישמים את הסרט?

יישום סרט נגד החלקה שקוף הוא קל ופשוט. כל שעליכם לעשות הוא לבחור את עובי הסרט שמתאים למרחב בו אתם רוצים ליישם אותו ולהזמין גליל של הסרט ממנו תוכלו לחתוך בעצמכם את הפסים על פי המידה המתאימה. הפס מגיע עם פס הדבקה תחתון כך שתוכלו פשוט להסיר את כיסוי המדבקה ולהדביק אותו לרצפה. לפני ההדבקה חשוב מאוד לנקות את משטח הרצפה ולהסיר כל שיירי אבק ושומן. ככל שהמשטח יהיה נקי יותר, כך יחזיק הסרט מעמד לאורך זמן רב יותר ללא סימני שחיקה. כמו כן, מומלץ לנקות את הפסים בזמן שטיפת הרצפה בכדי לשחרר מהם לכלוך ואבק שנתפס בהם.

אצלנו בריצוף בטוח, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות למניעת החלקה, החל מריצוף מחוספס עם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים נגד החלקה וכלה בפתרונות ליישום על גבי רצפה קיימת ובכלל זה גם פס שקוף נגד החלקה במדרגות. לקבלת מידע על כל הפתרונות של ריצוף בטוח נגד החלקה ולהזמנת הפתרון המתאים לכם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-800-210310 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

Comments are closed.