סילר נגד החלקה

Posted on: נובמבר 2nd, 2021 by עופרי חן No Comments

סילר לרצפות

אתם אולי לא מכירים אותו, אבל יש פתרון פשוט ויעיל שיכול להאריך מאוד את חיי הרצפה שלכם ולהבטיח שלאורך כל חיי הרצפה, יישמר המראה החלק, הנקי והמבריק. לפתרון הזה קוראים סילר לרצפות ותפקידו הוא לספק שכבת איטום שמונעת חדירה של נוזלים, שומנים, אבק ומשקעים אחרים אל תוך החריצים שבין האריחים ואל תוך או על גבי האריחים עצמם. דבר נוסף שכדאי שתדעו אם אתם כבר מחליטי ליישם סילר לרצפה הוא, שיש באפשרותכם ליישם סילר נגד החלקה, שמעניק לכם שתי תועלות במקביל: איטום הרצפה ויצירת משטח מחוספס למניעת החלקה.

מתי נכון ליישם סילר לריצוף?

הפתרון של סילר הוא פתרון שלבטח כדאי ליישם בכל פתרון ריצוף יקר או יוקרתי, שעליו תרצו לשמור לאורך זמן עם מראה נקי, חלק ומבריק ממש כמו ביום הראשון בו ריצפתם את הבית. יחד עם זאת, סילר לרצפות הוא פתרון שכדאי ליישם על גבי כל רצפה ללא קשר למידת היוקרה שלה ואפילו ברצפת המרפסת. לאורך שנים, הרצפה שלכם סופחת כמות גדולה של משקעים הנוצרים על גביה ובתוכה בעקבות נחיתה בלתי פוסקת של אבק, אדי שמן בישול ולחות על גבי הרצפה. משקעים אלה אולי לא יוצרים כתמים נראים לעין, אך הם פוגעים מאוד בברק של הרצפה ובגוון המקורי שלה. סילר לריצוף מספק מעין משטח מגן שלא נותן לחמור לחדור לרצפה ומותיר אותו קל לניקוי מעל פני השטח, כך שבכל שטיפת רצפה תוכלו להסיר את כל המשקעים שנצברו מאז השטיפה האחרונה.

סילר נגד החלקה

באילו מקרים כדאי להשתמש בפתרון למניעת החלקה?

מניעת החלקה נדרשת בכל חדר רטוב בבית ובמיוחד בחדר האמבטיה. פרט לכך, חשוב ליישם פתרון למניעת החלקה במדרגות הבית ובכל מרחב בו קיימת סכנת החלקה כמו למשל המרפסת. במקרים רבים, הריצוף של חללים אלה מגיע מלכתחילה ברמת חספוס גבוהה יותר מן הרגיל בדיוק למטרה זו של מניעת החלקה, אלא שלא תמיד הרצף מקפיד על כך ואתם נותרים עם סכנת ההחלקה בעינה. בכדי להתמודד עם סכנה זו, אין צורך להחליף את הריצוף כולו וניתן ליישם את הפתרון של סילר נגד החלקה. פורמט זה של סילר לרצפה מאפשר לכם גם ליהנות משכבת איטום שמגנה על הרצפה וגם להוסיף שכבת חספוס שמונעת את סכנת ההחלקה בחללים המועדים.

אצלנו בחברת ריצוף בטוח, תוכלו למצוא מגוון רחב של פתרונות נגד החלקה, החל מפתרונות ריצוף נגד החלקה וכלה בפסים נגד החלקה, סילר נגד החלקה, פתרונות אנטי סליפ ועוד. בריצוף בטוח תוכלו לקבל ייעוץ מקדים על מנת להבטיח שאתם בוחרים את הפתרון הטוב והיעיל ביותר עבורכם ולא רק בהיבט הפונקציונלי של מניעת החלקה, אלא גם בהיבט העיצובי החשוב לא פחות. לפרטים נוספים והזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-800-210310.

Comments are closed.