מוצרים למניעת החלקה

Posted on: מאי 18th, 2021 by עופרי חן No Comments

חומר אנטי סליפ מחיר

בעיקר אצל אנשים מבוגרים בגיל מתקדם, אבל ממש לו רק אצלם, חשוב מאוד להבטיח שרצפת הבית אינה טומנת בחובה סכנת החלקה. סכנה זו ניכרת בעיקר בחדרים רטובים כמו חדר האמבטיה, במרפסת וכמובן במדרגות, אך כאמור, במקרה של אנשים מבוגרים, סכנה זו היא ממשית בכל חלקי הבית. ישנם היום פתרונות רבים למניעת החלקה, אך גם אם הרצפה שלכם אינה בעלת מידת החספוס הנדרשת כדי למנוע החלקה, תוכלו להפוך אותה לכזאת באמצעות חומר רצפה נגד החלקה, או בשפה המקצועית חומר אנטי סליפ.

מה זה אנטי סליפ?

אנטי סליפ הוא טיפול נגד החלקה שמוענק לרצפה קיימת בכדי להגביר את מידת החספוס שלה לרמה כזאת שתאפשר מניעה של החלקה. הטיפול מבוצע באמצעות יישום של שני נוזלים ייחודיים, שמוסיפים לרצפה הקיימת שכבה נוספת בעלת רמת חספוס גבוהה מזו של רצפה רגילה וכל זאת, מבלי להשפיע כהוא זה על מראה הרצפה. זאת ועוד, חומר נגד החלקה לרצפה מעניק גם שכבת הגנה לרצפה שלכם ומשמש כמעין סילר המונע חדירה מאסיבית של אבק, אדי שמן בישול ולחות אל תוך הרצפה ויצירת משקעים שמשפיעים על ברק הרצפה ועל הגוון שלה.

מוצרים למניעת החלקה

באילו חדרים יש ליישם את הפתרון?

ככלל, הפתרון של חומר נגד החלקה לריצוף ניתן ליישום על כל משטח ואינו מוגבל לחדר כזה או אחר. בבתים בהם קיימת סכנת החלקה חריגה, בין בגלל אופי המרצפות ובין בגלל ריבוי שימוש במים, מומלץ ליישום חומר אנטי סליפ בכל רחבי הבית. במקרים אחרים, ניתן למקד את הטיפול לחדרים הרטובים כמו חדר האמבטיה, השירותים והמטבח, למדרגות הבית, למרפסת ולמבואת הבית, במידה והריצוף בה הוא חלק. כאמור, בבתים בהם מתגוררים אנשים מבוגרים, מומלץ ליישם את הפתרון בכל חלקי הבית ולהסיר מן השולחן לחלוטין את סכנת ההחלקה, שבגילאים מבוגרים יכולה להסתיים עם תוצאות קשות.

 

כמה זה עולה?

אם הגעתם למסקנה שעליכם ליישם חומר אנטי סליפ מחיר הוא לא הנושא שצפוי לעכב אתכם מליישם את ההחלטה. במקרה של אנטי סליפ מחיר השירות כולל גם את החומרים וגם את העבודה הנדרשת וכולל בתוכו כמובן גם אחריות מלאה על העבודה והחומרים גם יחד. כמו כן, קיים מגוון גדול של מוצרים למניעת החלקה אותם תוכלו ליישם בביתכם, לרבות פסים נגד החלקה אותם תוכלו להדביק בפשטות במדרגות ובאזורים נוספים. ישנו גם פתרון של סילר לרצפה עם מרכיב של גרגרים המגבירים את רמת החספוס של הרצפה, אבל אם אתם מחפשים פתרון היקפי נרחב ויסודי, חומר רצפה נגד החלקה או חומר אנטי סליפ הוא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

אצלנו בחברת ריצוף בטוח, תוכלו למצוא את כל סוגי הפתרונות למניעת החלקה בבית, במפעל, במשרד ובכל מרחב אחר. לרשותנו צוות מקצועי המבצע את תהליכי היישום של החומרים הייחודיים שלנו כנגד החלקה ולצד זאת, לרשותנו גם פתרונות מדף אותם תוכלו להזמין בקלות וליישם אותם בעצמכם ככל שתצטרכו. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 1-800-210310 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא של מניעת החלקה בבית, במשרד ובמפעל.

Comments are closed.