טיפול נגד החלקה

Posted on: יוני 15th, 2019 by עופרי חן

פתרונות  נגד החלקה

 

האמבט רטוב, מלא בקצף, ואתם מוצאים עצמכם מאבדים שיווי משקל ומחליקים. יתכן ותפלו בצורה בטוחה למים, אחרים עשויים ליפול על הרצפה, או להיחבל בראשם מדפנות האמבט. נפילה באמבטיה טומנת בחובה אינספור סכנות לפגיעה, החל משבירה של עצם, ועד לפגיעת ראש קשה. לכן, מרבית האנשים ינסו להימנע ממנה בכל מחיר. כיצד? באמצעות טיפול נגד החלקה, שיהפוך את האמבטיה ואת הרצפה לפחות חלקים.


 
במשך השנים פותחו אלפי מדבקות ועזרים שונים על מנת להפוך את הרחצה באמבט למעט יותר בטוחה, אך הבשורה מגיעה לאו דווקא ממשטחים המודבקים לאמבט, אלא דווקא משינוי של האריחים עצמם.  

 

חברת "ריצוף בטוח" שינתה את חייהם של רבבות אנשים באמצעות טכנולוגיה שהופך את האריחים ללא מחליקים יותר, מבלי לפגוע במראה האריח. תוכלו להשתמש בכל צבע, בכל עיצוב ובכל טקסטורה, ועדיין ליהנות מאריחים לאמבטיה (וגם לבריכות) שאינם מחליקים.

 

בניגוד לאריחים מונעים החלקה המשווקים בחנויות, וכוללים חספוס שאינו נעים למגע, הטכניקה שלנו שומרת על המרקם הנעים של האריח, ומאפשרת ללכת עליו גם יחפים, אך עדיין להפחית במידה משמעותית את סיכוי ההחלקה. נכון, כאשר רצים עם רגליים רטובות ניתן להחליק על כל משטח, מחוספס ככל שיהיה, אך האריחים שעברו טיפול מתאים מותאמים לשימוש סביר באמבט.

 

לסיכום, לפני שאתם נכנסים לאמבטיה בפעם הבאה, נסו לחוש האם היא חלקה מדי, ואם כן, ניתן לפנות אלינו באמצעות הטלפון – 1800-210-310 או באמצעות אתר האינטרנט, ולקבל מגוון רחב של פתרונות מניעת החלקה, המותאמים גם לבית וגם לעסק שלכם. כי אין דבר חשוב יותר משמירה על בטיחות – בכל חלל בבית או בחוץ.

 

Comments are closed.